By / 18th Lipiec, 2018 / Aktualności / Off

Już w nadchodzący weekend dziesiątki kolorowych stoisk wypełnią Szczecin w okolicach Katedry Św. Jakuba. Wszystko za sprawą X edycji Jarmarku Jakubowego, odbywającego się w tym roku w dniach 20-22 lipca. Jarmark nawiązuje do staropolskiej tradycji, aby w dniu Odpustu Kościoła Parafialnego, po uroczystościach religijnych, pielgrzymce, Mszy Świętej, pątnicy ucieszyli oko i posilili się kolorowym jarmarkiem. Pod kolorowymi namiotami w cieniu katedry znajdą Państwo liczne rękodzieła, biżuterię, ceramikę, wyroby drewniane i skórzane. Posilić się będzie można jarmarcznym jadłem, wyrobami tradycyjnymi oraz wyrobami regionalnymi. Dla dzieci organizator przygotował konkursy, zabawy, zajęcia eko-edukacyjne w godzinach 11:00-19:00. W piątkowy wieczór na scenie wystąpi Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, a w sobotę bałkańska grupa Sharena.

Wstęp na Jarmark i udział w atrakcjach jest bezpłatny.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej Jarmarku Jakubowego w Szczecinie

Dla uczestników oraz organizatorów Jarmarku Jakubowego przygotowaliśmy z tej okazji ciekawą ofertę noclegową. Warto wiedzieć, że Hostel Migrand ma bardzo dobre połączenie z miejscem imprezy. Przejazd pod Katedrę Św. Jakuba w Szczecinie potrwa ok 12 minut. W dniach 20-22 lipca szczególnie polecamy Państwu nasze tanie noclegi w Szczecinie w Strefie Hostelowej. Znajdą tu Państwo zarówno pokoje z łazienkami jak i typowe pokoje hostelowe z łazienką ogólnodostępną. Uwaga! Podaj hasło „Jarmark Jakubowy 2018” podczas rezerwowania noclegu w naszym hostelu w okresie 20-22 lipca 2018 a otrzymasz 10% rabatu na pokój!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego hostelu w Szczecinie, tanich noclegów w Szczecinie lub innych promocji w hostelu Migrand – nasza recepcja czynna 24h/dobę chętnie odpowie na pytania. Zadzwoń i sprawdź nas: +48 91 44 20 960.