Witamy serdecznie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że niedawno zakończyliśmy najnowsze prace modernizacyjne w naszym obiekcie. Znacząco podnieśliśmy komfort pokoi w strefach: Tanie Noclegi i Hostel. Do Państwa dyspozycji oddajemy też 24 zupełnie nowe Pokoje z łazienkami oraz ponad 12 odnowionych pokoi w części hostelowej. Wszystkie pokoje z łazienkami i pokoje hostelowe  zostały wyposażone w nowoczesne meble, nowe łóżka, TV LED, lodówki i czajniki.
Starając się wyjść naszym gościom naprzeciw, nadal wszystkie pokoje w hostelu oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Tanie pokoje hostelowe bez łazienek dostępne są już od 72zł/dobę. Pokoje z łazienkami dostępne są już od 95zł/dobę. Łączna ilość ponad 80 pokoi pozwala nam na zakwaterowanie różnych grup o praktycznie dowolnej wielkości.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno turystów jak i osoby podróżujące służbowo.
Strefa Tanich Noclegów świetnie sprawdzi się dla tych, którzy szukają wygodnych i tanich noclegów w Szczecinie. Szczególnie polecamy ją dla grup pracowniczych oraz na dłuższe pobyty. Nasze tanie noclegi zaczynają się już od 72zł za pokój.
Strefa Hostelowa dzieli się na pokoje z łazienkami lub bez. Znajduje się w wydzielonym skrzydle obiektu o podwyższonym standardzie za rozsądną cenę. Jest to doskonałe miejsce na noclegi podczas podróży służbowych oraz dla studentów na przykład podczas weekendowych zjazdów na uczelniach. Obecna cena za pokój 2-osobowy z łazienką to jedna z najlepszych ofert w mieście.

Od centrum Szczecina dzieli nas zaledwie kilka przystanków tramwajem nr 6 i 11 lub autobusami linii 58, 59 oraz A. Można nimi dojechać bezpośrednio on nas na dworzec PKP, Wały Chrobrego, Plac Rodła, większości muzeów i innych atrakcji miasta.
Samochodem z centrum Szczecina dojadą na nas Państwo w ok 5minut. Przed hostelem dla naszych zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy duży parking dozorowany. Można na nim zaparkować zarówno auta osobowe jak i dostawcze, busy a nawet autobus.

Nasze wnętrza są nowoczesne, jasne, czyste i przytulne. W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, a nasz zespół w recepcji pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Życzymy udanego pobytu w Szczecinie i zapraszamy ponownie,

Załoga Migrand
Migrand Tanie Noclegi Szczecin - Budynek Główny