Migrand-Hostel-Pokój-2-osobowy-z-lazienka-600x450-1.jpg

Hostel i pokoje z łazienkami

Starając się wyjść naszym gościom naprzeciw w wydzielonym skrzydle obiektu przygotowaliśmy pokoje o standardzie podwyższonym w bardzo atrakcyjnych cenach. Pokoje z łazienkami zaczynają się już od 95 zł i jest to obecnie najlepsza oferta w Szczecinie! Strefa Hostelowa to doskonałe miejsce na noclegi podczas podróży służbowych oraz dla studentów na przykład podczas weekendowych zjazdów na uczelniach.
W tej w pełni wyremontowanej części obiektu przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami lub korzystające z łazienki i kuchni ogólnodostępnej na parterze. Każdy pokój wyposażono w nowe wygodne łóżka, indywidualnie zaprojektowane meble oraz TV LED, lodówkę i czajnik.

We wszystkich pokojach dostępne bezpłatne Wi-Fi!

Samochodem z centrum Szczecina dojadą na nas Państwo w ok 5 minut. Przed hostelem dla naszych zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy duży parking dozorowany. Można na nim zaparkować zarówno auta osobowe jak i dostawcze, busy a nawet autobus. Od Dworca Głównego w Szczecinie dzieli nas zaledwie kilka przystanków tramwajem nr 6 – wsiadasz pod dworcem, wysiadasz na przystanku Robotnicza. Tramwajem linii nr 11 lub autobusem linii A można dojechać od nas np. na Wały Chrobrego, Plac Rodła, do większości muzeów i innych atrakcji miasta.

Życzymy udanego pobytu!

Pokoje Hostelowe

Pokoje Hostelowe z łazienką