By / 18th Lipiec, 2018 / Aktualności / Off

Pyromagic to największy w Polsce festiwal pirotechniczny. Już 10 i 11 sierpnia niebo nad Szczecinem po raz 11 rozbłyśnie milionem kolorowych ogni!
Jak co roku czeka nas sporo atrakcji: liczne stoiska z jedzeniem i napojami, widowiskowe pokazy pirotechniczne, finałowa aranżacja pirotechniczna będąca spektakularną kompozycją świateł, ognia i muzyki. Imprezie towarzyszą też koncerty organizowane prze Szczecin Music Live, zawody strażaków – Firefighter Combat Challenge, Polonez Cup Race oraz Water Show. Więcej informacji oraz pięknych zdjęć z pokazów pirotechnicznych znajdą Państwo na stronie organizatora Pyromagic w Szecinie.

Gości pragnących zostać na noc w okresie Pyromagic 2018 zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego hostelu w Szczecinie. Hostel Migrand ma bardzo dobre połączenie z miejscem imprezy ( tramwaj nr. 6 lub 16 ) a dla naszych zmotoryzowanych gości duży parking przy obiekcie. Przejazd na Pyromagic odbywający się na Wałach Chrobrego w Szczecinie potrwa ok 10 minut. Szczególnie polecamy Państwu nasze tanie noclegi w Szczecinie w Strefie Hostelowej. Znajdą tu Państwo zarówno pokoje z łazienkami jak i typowe pokoje hostelowe z łazienką ogólnodostępną. Dla studentów przygotowaliśmy atrakcyjny rabat -10%. Życzymy udanego pobytu w Szczecinie!