By / 14th Kwiecień, 2015 / Aktualności / Off

Filharmonia Szczecińska im. M. Karłowicza została w tym roku nominowana do „Architektonicznych Oscarów”, czyli nagrody Miesa van der Rohe.

Nagroda przyznawana od 28 lat jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród jakie może zdobyć budynek w dziedzinie architektury; musi go cechować przede wszystkim nowoczesność, a to kryterium nasza filharmonia spełnia śpiewająco! Z pośród 420 nominowanych projektów do walki o nagrodę główną stanie tylko 5 obiektów: projekt z Niemiec, Danii, Włoch, Wielkiej Brytanii i Szczecińska Filharmonia.

Ogłoszenie wyników już 8 Maja!

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem i skorzystania z naszej oferty na noclegi po koncercie!

Do Państwa dyspozycji zarówno tanie noclegi jak i pokoje hostelowe. W szczególności polecamy Państwu pokoje z łazienkami w wyremontowanej części naszego hostelu.
Od Filharmonii dzieli nas zaledwie kilka przystanków tramwajem linii nr 6 lub autobusem linii A. Doskonałe połączenie z centrum Szczecina daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji miasta, bez konieczności mieszkania w zgiełku. Dodatkową zaletą naszego hostelu jest recepcja czynna 24h, duży parking tuż przy obiekcie i darmowy dostęp do Wi-Fi w pokojach! Sprawdź naszą aktualną ofertę na noclegi w Szczecinie tutaj.