tanie noclegi szczecin

W strefie tanich noclegów,  znajduje się 45 pokoi pracowniczych 2-, 3-, 4- osobowych. Od lat funkcjonujący jako hotel robotniczy, hostel Migrand został podzielony na 3 strefy o zróżnicowanym standardzie. Migrand noclegi Szczecin oferuje pokoje pracownicze w przystępnych cenach. Schludne, jasne, czyste i przestronne. Na każdym piętrze z  ogólnodostępną dużą kuchnią oraz wielostanowiskowymi sanitariatami.

Ta część hostelu jest szczególnie polecana na dłuższy pobyt, dla grup pracowniczych oraz jako super alternatywa dla kwater pracowniczychTanie noclegi Szczecin – najlepsze w hostelu Migrand.

strefa tanich noclegów
Pokoje pracownicze

Pokój 2-osobowy

tanie noclegi w szczecinie pokój 2 osobowy

W pokoju 2 pojedyncze łóżka, darmowe Wi-Fi, TV, lodówka, czajnik. Pościel wliczona w cenę.

Pokój 3-osobowy

Tani pokój 3-osobowy w Szczecinie w tanim hostelu Migrand

W pokoju łazienka, 3 pojedyncze łóżka, darmowe Wi-Fi, TV, lodówka, czajnik. Pościel wliczona w cenę.

Pokój 4-osobowy

W pokoju łazienka, 4 pojedyncze łóżka, darmowe Wi-Fi, TV, lodówka, czajnik. Pościel wliczona w cenę.

    Naszym najwyższym priorytetem jest dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo naszych gości i pracowników. W związku z tym, wprowadziliśmy bardziej rygorystyczne procedury związane ze sprzątaniem i zachowaniem dystansu społecznego. Przy recepcji dostępny jest też płyn do dezynfekcji rąk. Gości prosimy o przestrzeganie aktualnych zaleceń. Tanie noclegi Szczecin w hostelu Migrand to niska cena, ale też wygoda i bezpieczeństwo. Dziękujemy i życzymy udanego pobytu!

Trochę więcej wygody

Noclegi Szczecin – Strefa Hostelowa.

Szukasz pokoi w atrakcyjnej cenie, ale wolisz mieć trochę lepsze warunki? Naszym gościom oferujemy też w pełni wyremontowane pokoje w części hostelowej. 

pokoje hostelowe

Wyremontowane piętro z pokojami hostelowymi to odpowiedź na rosnące potrzeby dotyczące standardu dzisiejszych usług hostelowych. Pokoje wynajmowane w całości, 2-, 3- i 4- osobowe.

Standard podwyższony

Pokoje z łazienką. Strefa o Standardzie Podwyższonym.

Interesuje Ciebie wyższy poziom komfortu, ale nadal w atrakcyjnej cenie? Naszym gościom oferujemy też pokoje z łazienką. Ładny widok na zieleń, auto tuż pod bokiem.

pokoje z łazienkami

tani pokój z łazienką w szczecinie hotel migrand

W ofercie dostępne są też 24 pokoje z łazienkami. Wszystkie znajdują się w oddzielnej, w pełni wyremontowanej części obiektu. Pokoje z łazienkami są dostępne jako 1-, 2-, 3- i 4- osobowe.

udogodnienia w hostelu

  • Recepcja czynna całą dobę.
  • Na każdym z pięter duża kuchnia.
  • Duża jadalnia na parterze, z wyjściem na przestronny ogród.
  • 4 altany grillowe, stoły i krzesła na ogrodzie hostelu.
  • Dozorowany parking na terenie obiektu.*
  • Darmowy internet Wi-Fi w całym hostelu.
  • Usługi prania.*
  • Możliwość wypożyczenia dodatkowych sprzętów i wyposażenia.*

* Usługi dodatkowo płatne / sprawdź dostępność w recepcji.

Atrakcje w szczecinie

Co warto zobaczyć w Szczecinie? Z licznych zabytków warto wymienić Zamek i Wały Chrobrego, wśród  współczesnych atrakcji warta poznania jest Łasztownia i Filharmonia. Ale w Szczecinie nie brakuje też centrów rozrywki, hal sportowych, muzeów i sklepów. Sprawdź co jeszcze Szczecin ma do zaoferowania.