cennik

Pokoje Hostelowe

Strefa Hostelowa dysponuje pokojami 1, 2, 3 lub 4 osobowymi w oddzielnej i w pełni wyremontowanej części budynku. Każdy pokój wyposażono w nowe wygodne łóżka, indywidualnie zaprojektowane meble oraz TV LED, lodówkę i czajnik. Pokoje korzystają ze wspólnej łazienki i kuchni obsługującej wyłącznie wyremontowaną część obiektu. Pościel wliczona w cenę noclegu.
Pokoje w Hostelu Migrand – ceny:

Pokoje z łazienkami
w Hostelu Migrand

Strefa Hostelowa to również 24 pokoje z łazienkami dla bardziej wymagających klientów. W tej części hostelu znajdą Państwo pokoje wyposażone w nowe wygodne łóżka, indywidualnie zaprojektowane meble oraz TV LED, lodówkę i czajnik. Dla dzieci do lat 3 dostępne są łóżeczka. Pościel wliczona w cenę noclegu.
Pokoje z łazienką – ceny:

Parking

Należący do hostelu parking dozorowany znajduje się na terenie obiektu. Jest duży i przestronny. Nieodpłatne miejsca postojowe znajdują się wzdłuż ulicy Robotniczej i Grzymińskiej.

Migrand tanie noclegi Szczecin oferuje także usługi dodatkowe

Hostel Migrand oferuje szeroki zakres usług dodatkowych.  Współpracujemy też z licznymi firmami zapewniającymi catering oraz restauracjami oferującymi dowóz. Zapytaj w recepcji o dostępność i szczegóły.
Ceny usług dodatkowych:

Informacje dodatkowe

Zapraszamy serdecznie!

Tanie noclegi szczecin - Hostel Migrand, ul. Robotnicza 28 w Szczecinie.