Szczecin – Kwatery pracownicze i pokoje hostelowe w Świątecznej promocji za 29zł/osobę!

Kwatery pracownicze Szczecin to hasło często wyszukiwane w nadziei natrafienia na ciekawą i korzystną cenowo ofertę zakwaterowania. Składa się doskonale, ponieważ w Hostelu Migrand nastała właśnie Świąteczna promocja na noclegi pracownicze!

Grudniowa oferta w Hostelu Migrand to 29zł za osobę przy zakwaterowaniu w pokojach 3 i 4 osobowych. Kwatery pracownicze Szczecin:

Pokój 3-osobowy za jedyne 87 zł/dobę
Pokój 4-osobowy za jedyne 116 zł/dobę

Żeby załapać się na naszą Świąteczną promocję na pokoje oferowane w Strefie Tanich Noclegów jak i Strefie Hostelowej trzeba tylko: zarezerwować noclegi w naszym hostelu w terminie od 1 grudnia do  28 lutego 2023, oraz opłacić z góry minimum 7 noclegów, odbywających się w terminie od 1 grudnia do 28 lutego 2023. Ilość pokoi w promocji ograniczona. Rezerwacja wymaga potwierdzenia z recepcji hostelu.

Gdy już do nas Państwo dotrą, jest masa atrakcji jakie warto w grudniu zaliczyć w Szczecinie. W szczególności Jarmark Bożonarodzeniowy!

Kwatery pracownicze Szczecin – czym się charakteryzują?

W języku potocznym utarło się, że stancje, apartamenty, pokoje w akademikach to po prostu tymczasowe kwatery, gdzieś z dala od stałego miejsca zamieszkania. W przeciwieństwie do standardów jakie oferują hotele i hostele, standard kwater bywa bardzo zróżnicowany. Dlatego zanim zdecydujemy się na to rozwiązanie, warto sprawdzić co dokładnie oferuje nasza wymarzona kwatera. Kwatery pracownicze Szczecin oferuje głównie w standardzie podstawowym, ale w naszej Świątecznej promocji, dostępne są też bardzo przyjemne pokoje hostelowe. Mamy też dostępne pokoje z łazienkami, więc w razie chęci podwyższenia standardu pobytu, jest taka możliwość!

Zerknijmy jeszcze na 2 ciekawe definicje:

 • PWN podaje, że kwatera to pokój wynajmowany w mieście, nie w hotelu, lub pokój na wczasach.
 • Opracowanie pani M Bednarek-Szczepańskiej, którą można uznać za autorytet w dziedzinie mówi o tym, że kwatery (prywatne) są to głównie kwatery agroturystyczne bądź inne obiekty prywatne oferujące pokoje gościnne.

hostel migrand oferuje kwatery pracownicze szczecin północ - w grudniu super promocja na noclegi za 29zł od osoby w pokojach 3 i 4 osobowych.

Zakwaterowanie w Szczecinie i innych dużych miastach.

W miastach takich jak Gdańsk, Kraków, Szczecin kwatery prywatne trzeba rezerwować z dość dużym wyprzedzeniem. Te najlepsze kwatery rezerwują się na wiele tygodni w przód o czym warto pamiętać wybierając tę formę zakwaterowania. Ciekawe jest też to, że często dowiadujemy się o nich pocztą pantoflową. Wielu właścicieli oferuje też swoje pokoje jedynie na dłuższy termin, lub np. 7 dniowe turnusy, co preferują też właściciele kwater nad morzem. Przy chęci zapewnienia noclegów większej liczbie osób, trzeba by poszukać kilku lokalizacji lub zdecydować się na dosyć tanie noclegi np w hostelu. W Hostelu Migrand znajdą Państwo ponad 180 miejsc noclegowych, więc zakwaterowanie grup jest u nas łatwe.

Jakie są zalety i wady kwater prywatnych?

Na miejscu spotykamy właściciela, który często osobiście pokazuje nam pokoje, części wspólne, doradza gdzie zaparkować auto i dogrywa szczegóły pobytu. To bardzo indywidualne podejście do każdego gościa dla niektórych jest wielkim plusem i głównym powodem wyboru prywatnej kwatery.

Zaletą jest też często dogodna lokalizacja i niewysoka cena. Czasami możemy liczyć też na dodatkowe usługi takie jak śniadania, inne usługi turystyczne, wynajem dodatkowych sprzętów czy wyposażenia. W roku 2020 zauważa się jednak spadek wynajmu kwater prywatnych, ze względu na potencjalne zagrożenia epidemiologiczne.

Kwatery prywatne najczęściej jednak łączą się z koniecznością dzielenia wspólnej kuchni i sanitariatów, co zdecydowanie może być minusem. W niektórych obiektach, pojawia się też temat stosowanych standardów sprzątania. Problem ten jest natomiast zminimalizowany w  obiektach świadczących usługi hotelarskie i w hostelach. Ustawodawca jasno określa jakie wymogi należy spełnić, a obiekty tego przestrzegają. Warto też zwrócić uwagę na to, że są one często i rzetelnie kontrolowane przez sanepid. Najlepiej ustawodawca opisuje jednak warunki jakie muszą spełnić hotele. Wiąże się to zarówno z ich kategoryzacją a tym samy gwarantowanym standardem, ale też i najczęściej z nico wyższą ceną.

Rozwiązania optymalne przy zakwaterowaniu na dłuższy pobyt w Szczecinie

Ponieważ kwatery pracownicze Szczecin oferuje w najróżniejszych standardach, ci którzy nie chcą ryzykować zdają się coraz częściej wybierać inne rozwiązania. Alternatywą łączącą w sobie niską cenę, wygodę oraz dostęp do kuchni stanowią pokoje z łazienkami w hostelach takich jak Migrand oraz apartamenty.

Apartamenty – alternatywa dla kwater pracowniczych w Szczecinie.

Jest to rozwiązanie droższe, ale gwarantuje nam:

 • całe mieszkanie na wyłączność,
 • możliwość samodzielnego przygotowania posiłków,
 • wyposażenie dostosowane do standardu,
 • łazienkę na wyłączność,
 • opłaty dodatkowe.

Wadą może być konieczność uiszczenia dużej części przedpłaty na długo przed planowanym przyjazdem, na miejscu płatność tylko gotówką oraz nie zawsze dogodne godziny odbioru kluczy ( opłaty dodatkowe za późny chech-in ). Jeżeli mamy do zakwaterowanie grupę, konieczne będzie wynajęcie kilku apartamentów, od być może różnych ludzi.

kwatery pracownicze szczecin - teraz w promocji za 29zł od osoby w pokojach 3 i 4 osobowych w hostelu Migrand. W hostelu w Szczecinie dostępne są też pokoje z łazienką oraz pokoje 1 i 2 osobowe. Apartamenty na wynajem mamy też w Poznaniu.

Pokoje z łazienkami w hotelach i hostelach w Szczecinie.

W hostelach takich jak Migrand, pokoje z łazienkami rosną na popularności. Szczególną zaletą jest:

 • niska cena jak na oferowany standard,
 • dostępność recepcji przez całą dobę,
 • możliwość zakwaterowania się nawet w późnych godzinach nocnych,
 • możliwość zarezerwowania miejsca na parkingu,
 • wynajem jednego lub nawet kilkunastu pokoi,
 • usługi prania czy sprzątania,
 • dostęp do kuchni.

Nie natkniemy się też na opłaty dodatkowe za prąd czy sprzątnie końcowe, ponieważ wszystko to jest wliczone w cenę noclegu w pokoju z łazienką. Oczywiście większa jest też anonimowość, zwłaszcza w obiektach, które dysponują dużą ilością miejsc noclegowych. Z pewnością będzie to dla jednych wadą, a dla innych sporym atutem.

kwatery pracownicze szczecin - teraz w promocji za 29zł od osoby w pokojach 3 i 4 osobowych. W hostelu w Szczecinie dostępne są też pokoje z łazienką oraz pokoje 1 i 2 osobowe.

Tanie noclegi w hostelu lub bed & breakfast.

To rozwiązanie jest z pewnością tanie i daje możliwość zakwaterowania różnej wielkości grup za rozsądną cenę. Do zalet tego typu formy zakwaterowania należą:

 • wyjątkowo niska cena,
 • możliwość zarezerwowania nawet kilkudziesięciu pokoi,
 • dostępność recepcji przez całą dobę,
 • możliwość zakwaterowania się nawet w późnych godzinach nocnych,
 • możliwość zarezerwowania miejsca na parkingu,
 • usługi prania czy sprzątania,
 • dostęp do kuchni.

Nie natkniemy się też na opłaty dodatkowe za prąd czy sprzątnie końcowe, ponieważ tak jak i w przypadku pokoi z łazienką, wszystko to jest wliczone w cenę taniego noclegu w hostelu w Szczecinie.

Jeżeli planują Państwo pobyt większej grupy lub na dłuższy okres w atrakcyjnej cenie, proszę koniecznie zapytać naszą recepcję o oferty specjalne dla firm i promocję: kwatery pracownicze Szczecin. Zapraszamy!