Migrand oferuje: 10% rabatu dla studentów na pokoje w hostelu w Szczecinie

Krótki przewodnik po hostelu Migrand

Po pierwsze – przy okazaniu legitymacji studenckiej, lub karty Euro26, otrzymasz 10% rabat na pokoje hostelowe oraz pokoje z łazienkami w naszym hostelu w Szczecinie.

Jak długo mogę mieszkać w hostelu?

W naszym hostelu w Szczecinie nie ma limitu na minimalną lub maksymalną ilość dni pobytu. Często jednak przy dłuższych pobytach oferowane są dodatkowe rabaty, o co możesz zapytać w naszej recepcji. Ze względu na zmiany rozporządzeń i zachowań społecznych jakie przyszły w 2020 roku, w hostelach także nastały pewne zmiany. Np w hostelu Migrand, nie oferujemy pokoi dzielonych z nieznajomymi. Można natomiast, wynająć pokój 1-, 2-, 3- a nawet 4 osobowy dla siebie i towarzyszy podróży. Pokoje dostępne są z łazienką lub bez, w różnych przedziałach cenowych. Na oba warianty studenci otrzymują rabat 10% za okazaniem legitymacji.

Gdzie mogę przygotować posiłki?

Posiłki nadal można przygotować jak i zjeść we wspólnej kuchni dostępnej na każdym z trzech pięter hostelu oraz w jadalni. Jeżeli pogoda dopisuje, można też skorzystać z altan na ogrodzie lub zobaczyć co oferują pobliskie restauracje z dowozem pod drzwi. Warto też wybrać się do centrum Szczecina, który oferuje bardzo szerokie spektrum pięknych kawiarni i punktów gastronomicznych na każdą kieszeń.

Jak zarezerwować pokój w Migrand hostel w Szczecinie?

Napisz do nas maila na adres rezerwacje@migrand.pl zadzwoń pod numer +48 91 44 20 960 lub wypełnij formularz rezerwacyjny. Podaj termin przyjazdu i wyjazdu oraz wielkość pokoju jaki Ciebie interesuje, a my zaproponujemy dostępne w tym czasie opcje.

Jaki będzie Twój pokój, co muszę zabrać ze sobą?

Twój pokój hostelowy oraz pokój z łazienką wyposażony będzie w komplet mebli i pościeli, jak również TV, czajnik i lodówkę. Możesz zatem spokojnie przechować jedzenie we własnym pokoju i zrobić poranną kawę. Przybory toaletowe, ręcznik, sztućce & naczynia weź własne lub zakup/wypożycz w recepcji. Warto pamiętać, że pokoje hostelowe korzystają z łazienki poza pokojem. Ponieważ wejście do niej jest ze wspólnego korytarza, warto zabrać też klapki.

Do której muszę się zameldować, czy jest cisza nocna?

W niektórych hostelach musisz się zameldować do jakiejś godziny lub być z powrotem w hostelu o określonej godzinie. W hostelu Migrand recepcja czynna jest przez całą dobę, więc zameldować się możesz o dowolnej wygodnej dla Ciebie porze. Żeby zapewnić wszystkim gościom spokój, po godzinie 22.00 prosimy gości o zachowanie ciszy nocnej. Nie gasimy oczywiści świateł i nadal możesz spokojnie korzystać z kuchni oraz łazienki, ale mając na uwadze spokojny sen pozostałych gości hostelu.

Dostęp do Internetu

Wszystkim naszym gościom oferujemy darmowe podłączenie do internetu via wi-fi.

Pralnia oraz pozostałe usługi dodatkowe w Migrand hostel w Szczecinie

Jeżeli potrzebujesz przeprać swoje ubrania, uzgodnij to z naszą recepcją. Zazwyczaj usługa prania realizowana jest w przeciągu 24h ale możemy postarać się zrobić Twoje pranie prędzej.
Oferujemy też możliwość wypożyczenia różnych sprzętów – zapytaj o to co Ciebie interesuje w naszej recepcji. Jeżeli planujesz przyjazd autem, możemy wraz z pokojem zarezerwować dla Ciebie miejsce parkingowe. Dla tych, którzy chcą zwiedzać – mamy szereg przydatnych informacji o atrakcjach tutaj lub w naszej recepcji.

Jak bezpiecznie przechować wartościowe przedmioty w hostelu?

Twój pokój zamykany jest na klucz, a podczas Twojego pobytu jeżeli nie nastąpi żadna sytuacja awaryjna, nikt z obsługi nie będzie tam wchodził. Zatem wszystkie Twoje rzeczy są pod Twoją opieką w pokoju z którego tylko Ty ( i/lub Twoi towarzysze ) korzystasz. Dla pewności, cenne przedmioty zdeponuj w naszej recepcji. Pamiętaj także, żeby zamknąć pokój kiedy z niego wychodzisz np. do kuchni. Jak we wszystkich dziedzinach życia, obowiązuje zdrowy rozsądek.
Nierezydenci hostelu nie mają wstępu w godzinach nocnych, ale goście za dnia mogą odwiedzać osoby zamieszkujące hostel, po okazaniu dowodu w recepcji.

Zapraszamy serdecznie i życzymy miłego pobytu!

Hostel Migrand
ul. Robotnicza 28
71 712 Szczecin
+48914420960