Rabat 30% na wybrane pokoje. Tanie noclegi w hostelu Migrand są teraz jeszcze tańsze

Szukasz taniego noclegu w Szczecinie? Dobrze trafiłeś, ponieważ mamy właśnie promocję! Co powiesz na Super Ofertę – Rabat 30% na wybrane pokoje? Zapłać za 1 miesiąc z góry a otrzymasz promocyjną cenę na noclegi w hostelu Migrand:

Warunki oferty są bardzo proste, więc warto się z nimi zapoznać. Gwiazdką * oznaczone są ceny po rabacie. Żeby go uzyskać należy spełnić poniższe warunki.

  • Maksymalny rabat 30% można uzyskać przy zarezerwowaniu i opłaceniu z góry minimum 1 pokoju w Strefie Hostelowej lub Strefie Tanich Noclegów. Ilość pokoi w promocji zależna jest od dostępności i kalendarza rezerwacji.
  • Każda rezerwacja, w tym rezerwacje w ramach Super Oferty – Rabat 30% wymaga pisemnego potwierdzenia przez recepcję hostelu Migrand w Szczecinie.
  • Promocja obejmuje noclegi w hostelu opłacone za 1 miesiąc z góry i wykorzystane w okresie trwania promocji t.j. od 1 stycznia do 1 maja 2021r.

W przypadku rezygnacji z opłaconej oferty, przeliczymy Twoje noclegi po aktualnych stawkach cennikowych z dany pokój. Oferty nie łączą się ze sobą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tanich noclegów w hostelu Migrand 

A jak już zdecydujemy się na miesięczny pobyt, to co warto zobaczyć w stolicy województwa zachodniopomorskiego?

Szczecin rozwija się bardzo dynamicznie, zaskakuje świetnymi atrakcjami zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Chociaż od morza dzieli je kilkadziesiąt kilometrów, ma charakter miasta portowego. W ostatnich latach duży nacisk położony został na rozwój nadwodnej części miasta wraz z budową mariny oraz nowych terenów rekreacyjnych nad odrą i rewitalizacją terenu zwanego Łasztownią. W ramach swojego pobytu, warto odwiedzić muzea, kawiarnię w chmurach, piękne parki, ale nie tylko. Czy wiedziałeś, że w Szczecinie możesz też pojeździć na nartach, zarówno w środku jak i na zewnątrz? Najciekawsze atrakcje w Szczecinie zebraliśmy dla Ciebie w jednej zakładce.