WATAHA – Nie straszne im błoto i ekstremalne warunki. Stawiają na zdrowy styl życia i dobrą zabawę. Rajd Wataha startuje już w sobotę 12 września.

Rajd Wataha jest jedynym w województwie zachodniopomorskim ekstremalnym biegiem terenowym, w którym wykorzystywane są wyłącznie naturalne przeszkody.

W tych wyjątkowych zawodach, wszyscy zawodnicy muszą stawić czoła wąwozom, rowom, nierównej trasie przez łąki i leśne dukty. Nie zabraknie też błota, wody i prawdziwych kłód pod nogami. Do uczestnictwa organizator zaprasza watahy, czyli zespoły liczące od 2 do 8 osób.

Rajd Wataha organizuje Klub Sportowy Extreme Wolf, który poza sportem zajmuje się również projektem ekologicznym Human Waste Zone. W tym roku zapowiada się największe jak dotychczas sprzątanie Puszczy Wkrzańskiej podczas akcji Śpiąca Królewna 2020. Zobaczcie na ich stronę i facebooka, gdzie dowiecie się więcej o całej akcji. Jest nobliwa i cieszy się ogromną popularnością!

Cel Rajdu WATAHA

Celem rajdu Wataha jest jest promocja Puszczy Wkrzańskiej , terenów Ziem Województwa Zachodniopomorskiego, promocja biegów w ekstremalnych warunkach ale co najważniejsze, promocja zdrowego trybu życia. Z roku na rok imprezy zyskują sobie nowe grona sympatyków oraz stałych bywalców. Organizatorzy tegorocznego rajdu zapowiadają dobrą zabawę i wiele niespodzianek. Dokumentację fotograficzną, tak jak w poprzednich latach, zrobi też Artur Rydzewski. Jeżeli nie załapiesz się na rajd osobiście, koniecznie sprawdź ich foto galerię na stronie organizatora!

Rajd WATAHA - nieustraszeni uczestnicy ekstremalnego eko rajdu WATAHA

Kiedy?
Bieg startuje w najbliższą sobotę, 12 września.

O której?
Początek zmagań na dystansie 15 km zaplanowano na godzinę 10.00
Bieg na 7 km wystartuje o 11.00

Gdzie?
Start biegu w lasku Arkońskim.

Jeżeli i ty jesteś eco-friendly, a ekstremalny rajdy to twoja pasja, sobacz inne imprezy tego organizatora, zaplanowane na rok 2020 i 2021. Z pewnością będzie hardcore i dużo dobrej zabawy. A na zakończenie coś na ząb!

Planujesz wziąć udział w rajdzie lub chcesz go zobaczyć i potrzebujesz taniego noclegu? Zadzwoń do nas 091 44 20 960 lub napisz, a chętnie zaprezentujemy Tobie najlepszą ofertę na tanie pokoje z łazienkami w Szczecinie, w hostelu Migrand. Dysponujemy ponad 200 miejscami noclegowymi, więc nawet jeśli twoja wataha jest liczna, dla wszystkich możemy znaleźć pokoje!

Więcej informacji na Facebooku organizatora: https://www.facebook.com/extremewolf/

Foto: Organizator imprezy Extreme Wolf