Migrand oferuje pokoje w oddzielonych od siebie strefach: Tanich Noclegów i Hostelowej.

Strefa Tanich Noclegów ma standard dopasowany do rosnących potrzeb na pokoje czyste, schludne i tanie. W tej części znajdują się pokoje 2, 3 i 4-osobowe wyposażone w TV, lodówkę i czajnik. Na każdym z pięter są przestronne ogólnodostępne łazienki i kuchnie. Strefę Tanich Noclegów szczególnie polecamy grupom pracowniczym i turystom szukającym wygody w niskiej cenie.

Strefa Hostelowa dysponuje pokojami 1, 2, 3 lub 4 osobowymi w oddzielnej i w pełni wyremontowanej części budynku. Każdy pokój wyposażono w nowe wygodne łóżka, indywidualnie zaprojektowane meble oraz TV LED, lodówkę i czajnik. Pokoje korzystają ze wspólnej łazienki i kuchni obsługującej wyłącznie wyremontowaną część obiektu.
Dla klientów, którzy mają większe wymagania przygotowaliśmy też 24 pokoje z łazienkami, o standardzie podwyższonym.

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi w całym obiekcie!

Proszę dzwonić – nasza recepcja czynna całą dobę chętnie zaprezentuje najkorzystniejszą dla Państwa ofertę (tel.: +91 44 20 960).

Strefa Hostelowa


Pokoje w Strefie Tanich Noclegów korzystają z dużych ogólnodostępnych łazienek i kuchni zlokalizowanych na każdym z pięter.
Pokoje w Strefie Hostelowej
mogą być z łazienkami albo korzystają z łazienki i kuchni ogólnodostępnej.

Więcej o naszym Hostelu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że we wrześniu 2014r zakończyliśmy najnowsze prace modernizacyjne w naszym obiekcie, znacznie podnosząc komfort naszych pokoi. Do Państwa dyspozycji oddajemy teraz 24 zupełnie nowe pokoje z łazienkami oraz ponad 12 odnowionych pokoi w części hostelowej. Wszystkie te pokoje zostały wyposażone w nowoczesne meble, nowe łóżka, TV LED, lodówki i czajniki.

Starając się wyjść naszym gościom naprzeciw, wszystkie pokoje w naszym hostelu oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Tanie pokoje bez łazienek dostępne są już od 74zł/dobę. Pokoje z łazienkami dostępne są już od 96zł/dobę. Łączna ilość ponad 80 pokoi pozwala nam na zakwaterowanie różnych grup o praktycznie dowolnej wielkości.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno turystów jak i osoby podróżujące służbowo.
Strefa Tanich Noclegów świetnie sprawdzi się dla tych, którzy szukają wygodnych i tanich noclegów w Szczecinie. Szczególnie polecamy ją dla grup pracowniczych oraz na dłuższe pobyty. Nasze tanie noclegi zaczynają się już od 74zł za pokój.
Strefa Hostelowa dzieli się na pokoje z łazienkami lub bez. Znajduje się w wydzielonym skrzydle obiektu o podwyższonym standardzie za rozsądną cenę. Jest to doskonałe miejsce na noclegi podczas podróży służbowych oraz dla studentów na przykład podczas weekendowych zjazdów na uczelniach. Obecnie cena 112zł za pokój 2-osobowy z łazienką to najlepsza oferta w mieście.

Od centrum Szczecina dzieli nas zaledwie kilka przystanków tramwajem nr 6 i 11 lub autobusem linii A. Można nimi dojechać bezpośrednio on nas na dworzec PKP, Wały Chrobrego, Plac Rodła, większości muzeów i innych atrakcji miasta. Samochodem z centrum Szczecina dojadą na nas Państwo w ok 5minut. Przed hostelem dla naszych zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy duży parking dozorowany. Można na nim zaparkować zarówno auta osobowe jak i dostawcze, busy a nawet autobus.

Nasze wnętrza są nowoczesne, jasne, czyste i przytulne. W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, a nasz zespół w recepcji pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Życzymy udanego pobytu w Szczecinie i zapraszamy ponownie.